Оголошення про студентську наукову декаду - 201729 Березня 2017р.

ДВНЗ «Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана»

Факультет економіки та управління

Кафедра макроекономіки та державного управління

ОГОЛОШУЮТЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ

ДЕКАДИ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ

19-28 квітня 2017 року

Мета організації декади студентської науки - залучення широкого кола студентів до науково-дослідної роботи та підвищення рівня її результативності.

До участі в декаді науки запрошуються студенти   І-V курсів усіх університетів України, що навчаються за економічним фаховим спрямуванням.

Завантажити інформаційне повідомлення про декаду студентської науки.

Кафедра макроекономіки та державного управління у рамках декади студентської науки організовує такі заходи :

І) Тематична платформа «ІННОВАЦІЇ В УПРАВЛІННІ ПУБЛІЧНИМ СЕКТОРОМ ЕКОНОМІКИ» 84-ої СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ КНЕУ «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України», яка буде проводитись за двома тематичними напрямками:

Для участі у конференції необхідно до 30 березня 2017 року надіслати заявку на адресу оргкомітету: kmdu@kneu.edu.ua (завантажити зразок заявки).

Додатково до засідань круглих столів організовується онлайн-форум учасників тематичної платформи в спільноті Google «Інновації в управлінні публічним сектором» - 24-27 квітня 2017 року - для учасників обох круглів столів (перейти на сторінку онлайн-форуму).

ІІ) КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ  ЕСЕ  з науки «Макроекономіка» - 21 квітня 2017 року  для студентів І-ІІ курсів (завантажити інформаційне повідомлення).

Конкурс передбачає відбір науковими керівниками есе, виконаних студентами в рамках самостійної роботи з науки «Макроекономіка», та їх експертне оцінювання конкурсною комісією. До участі у конкурсі рекомендуються есе,  які отримали за результатами поточного оцінювання відмінну оцінку.

ІІІ) Студентський науковий дебатний турнір «СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ: ВІД ІДЕЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ» (факультетський етап) - 20 квітня 2017 року - для студентів І-V курсів (завантажити інформаційне повідомлення).

Для участі у дебатах запрошуються команди різних груп та курсів факультету економіки та управління (по 3 студенти кожна команда). Командам, які подали заявки на участь у дебатах, буде надано допомогу у підготовці з боку наставників.

Для участі необхідно до 10 квітня 2017 року  надіслати заявку на e-mail kmdu@kneu.edu.ua (завантажити заявку на участь).

ПРОГРАМНИЙ КОМІТЕТ

(загальне керівництво)

Малий І.Й. –  д.е.н., професор, завідувач кафедри;

Ємельяненко Л.М. – д.е.н., професор кафедри;

Федірко Н.В. –    к.е.н., доцент кафедри.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ КОМІТЕТИ ЗАХОДІВ:

Круглий стіл І  «Гносеологія категорій економіки публічного сектору»:

Никифоров А.Є.– к.е.н., професор кафедри;

Єфремов Д.П.– к.е.н., доцент кафедри;

Котенок Д.М.– к.е.н., доцент кафедри.

Круглий стіл ІІ «Антикризове управління економікою публічного сектору України»:

Малий І.Й. –        д.е.н., професор, завідувач кафедри;

Ємельяненко Л.М. – д.е.н., професор кафедри;

Федірко Н.В. –    к.е.н., доцент кафедри.

Конкурс студентських  есе  з науки «Макроекономіка»:

Тищенко О.П. – д.е.н., професор кафедри;

Котенок Д.М. – к.е.н., доцент кафедри;

Королюк Т.О. – к.е.н., доцент кафедри.

Студентський науковий дебатний турнір «Сталий розвиток країни: від ідеї до впровадження»:

Федірко Н.В. –    к.е.н., доцент кафедри;

Усик В.І. – к.е.н., доцент кафедри;

Єфремов Д.П. – к.е.н., доцент кафедри;

Костенок Я.О. – к.е.н., доцент кафедри.

Контакти:

Адреса:

03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», кафедра макроекономіки та державного управління, кімн. 257.

Телефон: (044) 371-61-77 кафедра макроекономіки та державного управління.

Е-mailkmdu@kneu.edu.ua