Стажування викладачів кафедри в Шанхайському університеті фінансів та економіки15 Листопада 2017р.

З початку листопада 2017 року завідувач кафедри макроекономіки та державного управління професор Іван Йосипович Малий та доцент кафедри Тетяна Олександрівна Королюк проходять наукове стажування в Шанхайському університеті фінансів та економіки (Китай).

6 листопада 2017 року відбулася їх зустріч із студентами-магістрантами Шанхайського університету фінансів та економіки, присвячена  темі «Порівняльний аналіз ринкової трансформації національних економік на прикладі Китаю та України».

14 листопада 2017 року професор Іван Йосипович Малий та доцент Тетяна Олександрівна Королюк взяли участь у Міжнародному  круглому столі, на якому обговорювалися питання загострення протиріч глобальної економіки та формування «Спільноти єдиної долі», відбулася презентація українського досвіду реформування економіки в контексті євроінтеграції, а також обговорювались шляхи співпраці України та Китаю з розвитку транспортної інфраструктури, товарообміну та активізації інвестування в контексті реалізації «Шовкового шляху».