Workshop в школі економіки та управління18 Грудня 2017р.

14 грудня 2017 року відбулося чергове заняття в «Школі економіки та управління», яке розпочала кафедра макроекономіки та державного управління за темою: «Економіка країни: просто про складне». Навчальне заняття проводила кандидат економічних наук, доцент Москалюк Наталія Петрівна. Навчання проходило у формі ворк-шопа(Workshop), активну участь в якому приймали школярі 10 та 11 класів закладів освіти міста Києва, а саме: Баранов Антон, Востряков Іван, Сандуляк Артем (Навчально-виховний комплекс «Ерудит»); Ліннік Дмитро (Київська інженерна гімназія); Думнич Руслан (коледж економіки і управління КНЕУ); Закорко Юлія, Гринь Анастасія (ліцей «Еко» № 198).

За допомогою карток жваво та активно були визначені основні проблеми, з якими стикається економіка країни. При цьому школярі проявили обізнаність у складних питаннях розвитку економіки, вміння виділяти та группувати найбільш важливі проблеми сучасної ринкової економіки.

Активна робота в міні-групах дозволила глибше розглянути питання взаємозв'язків між основними суб'єктами ринкової економіки. Та найбільш цікавою була презентація результатів роботи міні-груп. Креативність, гумор, інтелект Антона, Івана, Дмитра та Артема доповнювались ерудицією, базовими економічними знаннями Руслана та художнім оформленням презентаційного матеріалу Юлії та Анастасії. І на завершення було переглянуто навчальний фільм, який познайомив школярів з питаннями грошового обігу, становлення національної грошової одиниці, інфляцією та світовою системою міжнародних розрахунків.

Час сплинув швидко. Всі залишились задоволеними. Насамкінець хочеться побажати школярам нових цікавих зустрічей з викладачами факультету економіки та управління КНЕУ та пізнання складних процесів економічного розвитку. Всім так тримати! Молодці!