Випуск магістрів спеціальності "Публічне управління та адміністрування" - 201828 Лютого 2018р.

28 лютого 2018 року в приміщенні конференц-зали ДНВЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулось вручення дипломів магістрів.

Кафедра макроекономіки та державного управління отримала перший випуск магістрів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які стали висококонкурентними управлінцями-економістами на ринку праці та працюють як в органах місцевого управління, так і в інших організаціях та установах публічної та приватної сфери.

Цього року дипломи про повну вищу освіту, що підтверджують кваліфікацію магістра з публічного управління та адміністрування отримали 10 випускників. Протягом навчання на магістерській програмі студенти продемонстрували високу наполегливість у вивченні дисциплін, здійснили суттєві наукові розробки під час підготовки магістерських дипломних робіт, які є корисними для їх використання у практиці державного управління, отримали схвальні відгуки під час проходження практики в державних установах, а також напрацювали корисний початковий трудовий досвід, поєднавши навчання в університеті із реальною зайнятістю.

Особисті враження та привітання випускників-магістрів з публічного управління та адміністрування 2018 року

Шановні випускники-магістри!

Вітаємо всіх із успішним завершенням навчання в університеті та отриманням повної вищої освіти.

Висловлюємо всім подяку за активну громадську діяльність в університеті, старанне навчання, ґрунтовні наукові пошуки та здобуті результати.

Зичимо всім досягти найвищих сходинок кар’єрного зростання та вдало використати набуті професійні компетенції на користь розбудови України як сучасної європейської держави.

Залишайсь і надалі активними учасниками університетського життя та приєднуйтесь до асоціації випускників факультету та кафедри.

До зустрічі в нових партнерських проектах!