Участь у Львівському Міжнародному економічному форумі30 Жовтня 2017р.

26-27 жовтня 2017 року у місті Львів відбувся XVII Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив економічного розвитку», організований Львівською обласною державною адміністрацією.

Упродовж двох днів учасники форуму дискутували щодо рушійних змін, необхідних в Україні для економічного зростання та створення безпечних та комфортних умов ведення бізнесу. В центрі уваги постали питання щодо ролі Львівщини у формуванні професійно-технічних кадрів, реалізації міжнародної співпраці, проектів альтернативної енергетики, розвитку туристичних послуг, аграрного сектору та інших галузей.

Участь у форумі взяли представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій та компаній, вищих навчальних закладів, громадських організацій та приватного бізнесу.  Серед спікерів форуму - Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синюта, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Міністр сільського господарства Латвійської Республіки Яніс Дуклавс, директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, керівник компанії «Еко-Оптіма» Максим Козицький, Надзвичайний і Повноважний Посол Кореї в Україні Лі Янг Гу, Голова правління МГО «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини» Бурак Пехліван, експерт Європейської освітньої фундації Хосе Мануель Галвін Аррібас, голова Західноукраїнського офісу Європейської бізнес-асоціації Антон Подільчак та інші.

За запрошенням департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації участь у форумі також взяли представники кафедри макроекономіки та державного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», а саме доцент Наталія Федірко, докторант Віра Усик та студентка V курсу магістерської програми «Державне управління економікою» Марина Власенко.

Результатом участі стало напрацювання матеріалів в рамках науково-дослідної теми «Антикризове управління публічним сектором в умовах макроекономічної нестабільності та загроз державності України», зокрема щодо інструментів взаємодії та комунікації влади і громадськості та використання технології фандрайзингу в управлінні соціальними проектами. Окрім того, корисним стало налагодження співпраці з Львівською обласною державною адміністрацією щодо підготовки фахівців за освітньою програмою «Муніциальне управління».

Дякуємо Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за запрошення до участі у Форумі, і особисто заступникові директора департаменту - начальнику управління аналізу та стратегічного планування Валентині Москаленко!