Оголошення про конкурс студентських есе з науки "Макроекономіка"01 Квітня 2017р.

Кафедра макроекономіки та державного управління

в рамках проведення

Декади студентської науки

на факультеті економіки та управління КНЕУ

ОГОЛОШУЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ  ЕСЕ

з науки «Макроекономіка»

21 квітня 2017 року

Мета конкурсу -  креативізація наукових досліджень, що здійснюються студентами в процесі опанування навчальних дисциплін.

Завантажити інформаційне повідомлення.

Конкурс проводиться серед студентів І-ІІ курсів, які вивчють дисципліну "Макроекономіка" у поточному семестрі.

Конкурс передбачає відбір науковими керівниками есе, виконаних студентами в рамках самостійної роботи з науки «Макроекономіка», та їх експертне оцінювання конкурсною комісією. До участі у конкурсі рекомендуються есе,  які отримали за результатами поточного оцінювання відмінну оцінку.

Для участі необхідно:

до 17 квітня 2017 року – науковим керівникам подати відібрані есе до конкурсного комітету.

Порядок організації конкурсу:

·  19-21 квітня 2017 року – конкурсне оцінювання відібраних есе;

·  21 квітня 2017 року– оприлюднення результатів конкурсного оцінювання.

Оцінювання есе здійснюється експертною комісією.

21 квітня 2017 року будеоголошенорезультати оцінювання – на сторінціспільноти Google+ «Інновації в управлінні публічним сектором економіки» за посиланням:

Три найкращі наукові есе рекомендуються до презентації на круглому столі І  «Гносеологія категорій економіки публічного сектору» (25 квітня 2017 року).

Найкращі есе студентів будуть рекомендовані до опублікування у студентських збірниках наукових робіт у форматі наукової статті.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ:

Тищенко О.П.– д.е.н., професор кафедри;

Котенок Д.М.– к.е.н., доцент кафедри;

Королюк Т.О.– к.е.н., доцент кафедри.