Відбувся круглий стіл «Гносеологія категорій економіки публічного сектору»26 Квітня 2017р.

25 квітня 2017 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся круглий стіл «Гносеологія категорій економіки публічного сектору», організований кафедрою макроекономіки та державного управління в рамках тематичної платформи «Інновації в управлінні публічним сектором економіки» 84-ої студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України».

Участь у круглому столі взяли студенти І-ІІ курсів КНЕУ, серед яких представники факультету економіки та управління, міжнародної економіки і менеджменту, обліково-економічного факультету, фінансово‑економічного факультету, факультету інформаційних систем і технологій.

Повний список учасників представлено у програмі (завантажити).

До участі у круглому столі матеріали подали понад 60 студентів. Усі вони розміщені на інтернет-порталі конференції «Інновації в управлінні публічним сектором», який став онлайн-платформою для дискусійного форуму учасників конференції. До виступу на засіданні круглого столу запрошені студенти, роботи яких були відібрані експертною комісією залежно від рівня їх підготовки та тематики дослідження.

Під час засідання круглого столу результати свої досліджень презентували:

• Мороченець Світлана

Фінансово‑економічний факультет, І курс

Спеціальність «Фінанси та страхування» (Спеціалізація «Фінанси та кредит»)

Тема доповіді: Гносеологія категорії «держава гастролер-бандит»

Науковий керівник: д.е.н., професор Ємельяненко Л.М.

• Махиня Ірина

Обліково-економічний факультет, ІІ курс

Спеціальність «Облік і аудит»

Тема доповіді: Гносеологія категорії суспільний добробут

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Підопригора Л.А.

• Шаляпін Олексій

Спеціальність «Міжнародна економіка»

Тема доповіді: Інновації в державному управлінні: світовий досвід

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Королюк Т.О.

• Максимчук Наталія

Спеціальність «Міжнародна економіка»

Тема доповіді: Пастка безробіття: сучасні чинники та регуляторні заходи

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Федірко Н.В.

• Нотевський Євген

Факультет економіки та управління,  І курс

Спеціальність «Економіка» (спеціалізація «Економіка підприємства»)

Тема доповіді: Студентські самоврядні організації у функціонуванні публічного сектору національної

Науковий керівник: д.е.н., професор Радіонова І.Ф.

• Півторак Дар`я

Факультет міжнародної економіки і менеджменту,  І курс

Спеціальність «Міжнародна торгівля товарами військового та подвійного призначення»

Тема доповіді: Державний борг як індикатор стану публічних фінансів

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Федірко Н.В.

• Воскобойник Тетяна

Факультет економіки та управління,  ІІ курс

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент державних установ»)

Тема доповіді: Податковий тягар та податкове навантаження: категоріальне порівняння

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Котенок Д.М.

• Ясинський Артем

Факультет інформаційних систем і технологій,  ІI курс

Спеціальність «Економічна кібернетика»

Тема доповіді: Електронне урядування: зміст та використання категорії у вітчизняній та зарубіжній літературі

Науковий керівник:  к.е.н., доцент  Куценко Т.Ф.

• Діц Тетяна, Завалій Валерія

Факультет міжнародної економіки і менеджменту, ІI курс

Тема доповіді: Інноваційні механізми розвитку публічного сектору: досвід Індії

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Москалюк Н.П.

• Дудлів Надія

Обліково-економічний факультет,  ІІ курс

Спеціальність «Облік і аудит»

Тема доповіді: Гносеологія категорії «екстерналії»

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Підопригора Л.А.

• Малічевська Ліана

Факультет економіки та управління,  І курс

Спеціальність «Економіка» (спеціалізація «Економіка підприємства»)

Тема доповіді: Взаємозв’язки публічного сектору з іншими секторами національної економіки Науковий керівник:  д.е.н., професор Радіонова І.Ф.

Окрім того, участь у круглому столі взяли переможці студентського конкурсу наукових есе з науки «Макроекономіка», який проводився кафедрою макроекономіки та державного управління в рамках студентської наукової декади Лисенко Олеся (І місце) (Факультет міжнародної економіки і менеджменту, спеціальність «Міжнародна економіка») та Крижанівський Богдан (ІІІ місце) (Факультет міжнародної економіки і менеджменту, спеціальність «Міжнародний бізнес»).

Лисенко Олеся виступила із доповіддю «Кредити МВФ як інструмент збалансування бюджету України» (за результатами конкурсного есе на тему «Чи доцільно Україні отримувати кредити МВФ?», науковий керівник:  к.е.н., доцент Федірко Н.В.).

Результати рейтингового оцінювання учасників круглого столу буде представлено надалі.