До уваги студентів, які беруть участь у конференції!26 Квітня 2017р.

До уваги студентів, які беруть  участь у конференції!

На сайті кафедри та порталі конференцій після 28.04.2017 року буде оприлюднено результати рейтингового оцінювання вашої участі у конференції. Рейтингове оцінювання проводиться за критеріями, визначеними у  інформаційному повідомленні:

Для круглого столу І «ГНОСЕОЛОГІЯ КАТЕГОРІЙ ЕКОНОМІКИ ПУБЛІЧНОГО СЕКТОРУ»:

Критерії

Шкала

К1:Глибина розкриття категорії в працях вітчизняних та зарубіжних вчених. Відображення ролі категорії у дослідженні проблем економіки публічного сектору.

0;5…25 балів

К2: Аналіз зв’язків досліджуваної категорії з іншими явищами та процесами публічного сектору (із використанням статистичних даних та елементарних  розрахунків).

0;5…25 балів

К3. Якість та змістовна цінність супровідної презентації результатів дослідження

0;5…25 балів

К4. Ступінь зацікавлення, що викликали результати дослідження серед учасників онлайн-форуму, характер коментарів до них.  Активність під час круглого столу.

РАЗОМ

100

Для круглого столу ІІ «АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ ПУБЛІЧНОГО СЕКТОРУ УКРАЇНИ»:

Критерії

Шкала

К1. Обґрунтованість досліджуваної  проблеми та глибина аналізу існуючих світових та вітчизняних практик публічного управління до її вирішення

0;5…25 балів

К2.  Практична цінність власних рекомендацій щодо застосування окремих практик для вирішення досліджуваної проблеми у вітчизняній економіці

0;5…25 балів

К4. Ступінь зацікавлення, що викликали результати дослідження серед учасників онлайн-форуму, характер коментарів до них. Активність під час круглого столу.

РАЗОМ

100

Звертаємо увагу, що до складу оцінки за критерієм К4 також включено активність під час круглого столу.

Ви маєте можливість отримати бали за однією з дисциплін, яку ви вивчаєте в поточному семестрі, за такою системою:

Загальна підсумкова оцінка за участь у конференції переводиться у бали за дисципліною за такою системою:

Оцінка за рейтингом конференції

Бал за дисципліною

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

Студенти 4 курсу мають можливість використати отриману рейтингову оцінку за участь у конференції або в рамках дисципліни, що вивчається у поточному семестрі, або підчас захисту курсової роботи чи звіту з практики (якщо тема доповіді на конференції відповідала темі курсової роботи). При цьому отриманий бал переводиться у бал, що виставляється за захист курсової роботи, у пропорційній формі.

Студенти 5 курсу мають можливість використати отриману рейтингову оцінку за участь у конференції або в рамках дисципліни, що вивчається у поточному семестрі, або підчас захисту звітів з практики (якщо тема доповіді на конференції відповідала темі дипломної роботи). При цьому отриманий бал переводиться у бал, що виставляється за захист звіту з практики, у пропорційній формі.