До уваги учасників 84-ої студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України» за тематичною платформою «Інновації в управлінні публічним сектором економіки»13 Квітня 2017р.

Шановні учасники конференції!

Інформуємо вас про створення нового інтернет-порталу конференції для організації дискусійного онлайн-форуму (переглянути).

Вам необхідно вчасно до 19 квітня 2017 року (18.00) надіслати на адресу оргкомітету kmdu@kneu.edu.ua свої матеріали (тези доповіді та презентацію/постер) – після їх остаточного погодження з науковим керівником.

Презентацію /постер просимо розмістити на вашому хмарному середовищі (Гугл-диск або інше) та надіслати посилання на нього для подальшого їх розміщення на порталі конференції.

Ваші матеріали будуть розміщені адміністраторами у розділі порталу «Онлайн-форум» за двома рубриками:

• Круглий стіл «Гносеологія категорій економіки публічного сектору» (для студентів 1-2 курсів) (перейти в рубрику).
  • Круглий стіл «Антикризове управління економікою публічного сектору України» (для студентів 3-5 курсів ) (перейти в рубрику).

Посилання на рубрики онлайн-форуму розміщено на головній сторінці порталу.

До 22 квітня 2017 року на порталі конференції буде розміщено інформацію про попередні результати експертного рейтингування матеріалів, відповідно до якого найкращі доповіді рекомендуються до презентації на круглих столах.

Протягом 24-27 квітня 2017 року ви зможете взяти участь у обговоренні презентованих матеріалів, залишаючи коментарі та запитання.

Засідання круглихстолів відбудуться у І корпусі КНЕУ за розкладом:

• Круглий стіл «Гносеологія категорій економіки публічного сектору» - 25 квітня 2017 року в ауд. 263 о 14.40;
  • Круглий стіл «Антикризове управління економікою публічного сектору України» - 27 квітня 2017 року в ауд. 259 о 14.40.

Для виступу на круглому столі необхідно підготувати доповідь тривалістю не більше 7 хвилин та ілюстративний матеріал (постер-інфографіку – для студентів 1-2 курсів або презентацію - для студентів 3-5 курсів).

Підсумковий рейтинг учасників конференції буде скориговано відповідно до їх активності онлайн-форумах та засіданнях круглих столів та оприлюднено на порталі конференції після 28 квітня 2017 року.