Оголошення про Студентський науковий дебатний турнір «СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ: ВІД ІДЕЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ»01 Квітня 2017р.

Кафедра макроекономіки та державного управління

в рамках проведення

Декади студентської науки

на факультеті економіки та управління КНЕУ

ОГОЛОШУЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ

«СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ: ВІД ІДЕЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ»

20 квітня 2017 року

Мета дебатів -  розвиток у студентів  критичного наукового мислення та аналітичних здібностей.

Завантажити інформаційне повідомлення.

До участі у дебатах запрошуються студенти 1-5 курсів.

Дебати спрямовані на навчання командній роботі як під час підготовки, так і під час самих дебатів, а також розвивають вміння розмірковувати та мислити критично, обґрунтовувати власні думки та аргументовано опонувати.

Участь у дебатах передбачає:

·   підбір учасників команд ( по 3 особи кожна команда);

·   попередню підготовку команд за визначеними темами;

·   участь команд у грі.

Для участі необхідно до 10 квітня 2017 року  надіслати заявку на e-mail kmdu@kneu.edu.ua (завантажити заявку на участь).

Командам, які подали заявки на участь у дебатах, буде надано допомогу у підготовці з боку наставників – студентів, які мають досвід участі у дебатах.

Теми для факультетського етапу дебатного турніруохоплюють проблеми щодо забезпечення сталого розвитку країни та будуть оголошені під час їх жеребкування.

Команди-переможниці будуть запрошені до участі в загальноуніверситетських дебатах зі сталого розвитку.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ:

Ємельяненко Л.М. – д.е.н., професор кафедри;

Федірко Н.В. –    к.е.н., доцент кафедри;

Усик В.І.– к.е.н., доцент кафедри;

Єфремов Д.П.– к.е.н., доцент кафедри;

Костенок Я.О.– к.е.н., доцент кафедри.