Відбувся студентський науковий дебатний турнір «СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ: ВІД ІДЕЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ»27 Квітня 2017р.

26 квітня 2017 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся студентський науковий дебатний турнір «СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ: ВІД ІДЕЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ», проведений кафедрою макроекономіки та державного управління в рамках Студентської наукової декади.

Організатором турніру стала к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління Федірко Наталія Вікторівна, а до його суддівського комітету увійшли представники різних кафедр факультету економіки та управління:

• Ємельяненко Лариса Михайлівна - д.е.н., професор кафедри макроекономіки та державного управління;
  • Колядич Олександр Іванович - к.е.н., доцент кафедри історї та теорії господарства;
  • Смірнов Євген Валерійович - к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства;
  • Єфремов Дмитро Петрович - к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління;
  • Усик Віра Іванівна - к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління.

Участь у дебатному турнірі взяли чотири команди факультету економіки та управління, що сформувались зі студентів І та ІІІ курсів. Підготовку команд здійснювали магістранти кафедри макроекономіки та державного управління, які брали участь у Всеукраїнських дебатах зі сталого місцевого розвитку (м. Одеса, Національний університет «Одеська юридична академія», 15-17 травня 2016 року) Новіковський Микита та Фомкіна Валерія, а також Гавловська Вікторія, яка набула значний досвід участі у дебатних змаганнях в КНЕУ.

Повний список учасників представлено у програмі (завантажити).

Упродовж дебатного турніру проведено три гри щодо актуальних проблем сталого розвитку:

Гра 1 на тему: «Вартість вищої освіти в Укураїни потрібно підвищити в кілька разів»

Команда «Тролейбус №5»

Факультет економіки та управління,  ІІІ курс, спеціальність «Менеджмент», спеціалізація «Менеджмент промислових підприємств»

Гончар Анастасія Олександрівна

Бортнік Віталій Володимирович

Заєць Геннадій Анатолійович

Новіковський Микита

(Факультет економіки та управління,  Vкурс, спеціальність Спеціальність «Публічне управління та адміністрування»).

Команда «Віста»

Факультет економіки та управління,  І курс, спеціальність «Економіка підприємства»

Голованова Анастасія Валентинівна

Євтушок Поліна Павлівна

Золотих ВладаВ’ячеславівна

Федірко Наталія Вікторівна

(к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління)

Гра 2 на тему: «Українців потрібно обкласти податком на енергозбереження»

Команда «Z-team»

Кугай Неля Андріївна

Горбань Вероніка Олександрівна

Чащина Інна Сергіївна

Фомкіна Валерія

Команда «Нащадки Рокфеллера»

Сукур Анна Олександрівна

Грінкіна Катерина Андріївна

Скориніна Тетяна Сергіївна

Гавловська Вікторія

Гра 3 на тему: «В Україні потрібно запровадити гендерну квоту для роботодавців»

Команда «Z-team»

Кугай Неля Андріївна

Горбань Вероніка Олександрівна

Чащина Інна Сергіївна

Фомкіна Валерія

Команда «Віста»

Голованова Анастасія Валентинівна

Євтушок Поліна Павлівна

Золотих ВладаВ’ячеславівна

Федірко Наталія Вікторівна

(к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління)

За результатами дебатного турніру переможницею стала команда Команда «Z-team», яка 27 квітня 2017 року взяла участь в університетських дебатах з цілей сталого розвитку.

Дякуємо усім учасникам та вітаємо переможців!