Випуск бакалаврів - 2016: нові досягнення та результати04 Липня 2016р.

4 липня 2016 року в стінах ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврів для студентів факультету економіки та управління.

Відтепер випускники-бакалаври перейшли у новий статус - майбутніх магістрантів університету та партнерів у сфері освіти, науки та бізнесу.

Модерував офіційне вручення дипломів бакалаврів декан факультету економіки та управління к.е.н., доцент Олександр Володимирович Востряков.

Із особистими привітаннями для випускників факультету виступили завідувач кафедри економіки підприємств к.е.н., професор Генефа Олександрівна Швиданенкозавідувач кафедри політичної економії д.е.н., професор Володимир Іванович Кириленко, завідувач кафедри макроекономіки та державного управління д.е.н., професор Іван Йосипович Малий, заступник завідувача кафедри стратегії к.е.н. Єлена Вікторівна Прохорова, доцент кафедри менеджменту к.е.н. Володимир Миколайович Багацький.

Привітання завідувача кафедри макроекономіки та державного управління КНЕУ д.е.н., професора Івана Йосиповича Малого для випускників-бакалаврів КНЕУ 2016 року

Цього року дипломи про вищу освіту, що підтверджують кваліфікацію бакалавра з менеджменту отримали 62 випускники. Серед них – 16 випускників спеціалізації «Менеджмент державних установ», профільну підготовку за якою здійснювала кафедра макроекономіки та державного управління.

Випуск бакараврів КНЕУ зі спеціалізації «Менеджмент державних установ» 2016 року виявився успішним та плідним. Протягом чотирьох років навчання на спеціалізації студенти демонстрували високі успіхи у навчальній діяльності. За результатами державних іспитів понад 85% з них отримали добрі та відмінні оцінки.  Також цьогорічні випускники  виявили високу активність у науковій сфері. Так, Федорова Анна та Фомкіна Валерія стали призерами  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році з галузі наук «Державне управління» (Сумський державний університет).

У квітні 2016  року 10 студентів 4 курсу спеціалізації «Менеджмент державних установ» взяли участь у роботі тематичної платформи «Державна політика інноваційного розвитку» 83-ї студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України», зокрема: Беспалова Ірина, Гавловська Вікторія, Гнедаш Владислава, Клічук Божена, Манжула Володимир, Томіна Анастасія, Федорова Анна, Фомкіна Валерія, Червінська Анастасія, Яценко Катерина.

Команда студентів спеціалізації «Менеджмент державних установ» у травні 2016 року вперше представляла КНЕУ на Всеукраїнських дебатах зі сталого розвитку, зокрема: Новіковський Микита, Фомкіна Валерія та Федорова Анна.

Необхідно відзначити також активну та всебічну громадську діяльність сьогоднішніх випускників університету. Зокрема, подяку від студентського профкому факультету отримав Новіковський Микита, а Червінська Анастасія підтримувала роботу Ресурсного центру КНЕУ за сталого розвитку.

Особисті враження та привітання випускників-бакалаврів спеціалізації «Менеджмент державних установ»

Шановні випускники-бакалаври!

Вітаємо всіх із успішним завершенням навчання в університеті та отриманням кваліфікації бакалавра!

Висловлюємо всім подяку за якісненавчання, здійсненінаукові пошуки та здобуті результати.

Зичимо всім здобути кваліфікацію магістра та досягти найвищих сходинок кар’єрного зростаня.

Залишайсь і надалі активними учасниками університетського життя та вдало використовуйтенабуті компетенції на користь розбудови України як сучасної європейської держави.

До зустрічі в магістратурі та нових партнерських проектах!