Відбувся круглий стіл «Антикризове управління економікою публічного сектору України»28 Квітня 2017р.

27 квітня 2017 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся круглий стіл «Антикризове управління економікою публічного сектору України», організований кафедрою макроекономіки та державного управління в рамках тематичної платформи «Інновації в управлінні публічним сектором економіки» 84-ої студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України».

Участь у круглому столі взяли студенти ІІІ-V курсів факультету економіки та управління КНЕУ.

Повний список учасників представлено у програмі (завантажити).

До участі у круглому столі матеріали подали понад 30 студентів. Усі вони розміщені на інтернет-порталі конференції «Інновації в управлінні публічним сектором», який став онлайн-платформою для дискусійного форуму учасників конференції. До виступу на засіданні круглого столу запрошені студенти, роботи яких були відібрані експертною комісією залежно від рівня їх підготовки та тематики дослідження.

Під час засідання круглого столу результати своїх досліджень презентували:

Скіпальська Валерія

Факультет економіки та управління,  ІVкурс

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент державних установ»)

Тема доповіді: Інститути громадянського суспільства і формування порядкуденного соціально-економічної політики в Україні

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Чистов С.М.

Манжула Валерій

Факультет економіки та управління,  V курс

Спеціальність «Публічне управління та адміністрування»

Тема доповіді: Податкове реформування в Україні в контексті бюджетної децентралізації

Науковий керівник:  к.е.н., доцент  Куценко Т.Ф.

Топал Наталія

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент державних установ»)

Тема доповіді: Імплементація монетарних правил в Україні: результати  та наслідки

Науковий керівник:   к.е.н., доцент Усик В.І.

Власенко Марина

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент державних установ»)

Тема доповіді: Е-врядування в публічному управлінні: компаративний аналіз запровадження в Україні та Естонії

Науковий керівник:  д.е.н., професор  Малий І. Й.

Мальковська Юлія

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент державних установ»)

Тема доповіді: «Оптимізація державного боргу як передумова фіскальної стійкості публічного сектору»

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Усик В.І.

Гончар Анастасія, Кугай Неля

Факультет економіки та управління,  ІІІ курс

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент державних установ»)

Тема доповіді: Міжнародне співробітництво в контексті формування національної антикризової політики в Україні.

Науковий керівник:  д.е.н., професор Ємельяненко Л.М

Дубова Анна

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент державних установ»)

Тема доповіді: Локалізація управління транспортною інфраструктурою в умовах децентралізації влади

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Федірко Н.В.

Гавловська Вікторія

Факультет економіки та управління,  V курс

Спеціальність «Публічне управління та адміністрування»

Тема доповіді: Трансформація соціально економічних процесів в Україні та їх вплив на інноваційно-інвестиційну безпеку

Науковий керівник:  д.е.н., професор Нікіфоров А.Є

Микитюк Вікторія

Факультет економіки та управління,  ІV курс

Спеціальність «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент промислових підприємств»)

Тема доповіді: Інформаційні технології в оптимізації функцій державного управління

Науковий керівник:  к.е.н., доцент Королюк Т.О.

Результати рейтингової оцінки учасників кргулого столу будуть оприлюднені надалі.