Участь кафедри у науково-методичній конференції "ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ КАФЕДР ТА ФАКУЛЬТЕТІВ В ІННОВАЦІЙНОМУ РОЗВИТКУ ДОСЛІДНИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ"26 Лютого 2014р.

25 лютого 2014 року відбувся університетський етап науково-методичної конференції КНЕУ "Творчий потенціал кафедр та факультетів в інноваційному розвитку дослідницького університету".

Від факультету економіки та управління на конференції виступили доцент кафедри стратегії підприємств Гребешкова Олена Миколаївна та завідувач кафедри макроекономіки та державного управління, професор Малий Іван Йосипович, які презентували науково-методичні розробки кафедр, що використовуються в навчальному процесі, та заплановані іноваційні продукти, впровадження яких ініціюється викладачами для подальшого удосконалення освітньої діяльності факультету та університету.

Малий Іван Йосипович виступив із доповіддю на тему "Інноваційна програма кафедри макроекономіки та державного управління в контексті розвитку університету та суспільства".

У своєму виступі він наголосив, що інноваційний розвиток кафедри є об'єктивно обумовленим процесом, який пов'язаний з необхідністю врахування впливу як глобальних чинників світового розвитку, так і національних економічних тенденцій та локальних особливостей ринку освітніх послуг.

З огляду на це, інноваційні зміни в діяльності кафедри повинні бути здійснюватись як у науковому векторі (проведення міжкафедральних семінарів, круглих столів, міжнародних конфренцій, тренінгів), та і у навчальному векторі, спрямованому на розробку та впровадження нових спеціальностей, магістерських програм та наук (дисциплін), які б відображали реальні потреби  економічного розвитку України.

Під час свого виступу завідувач кафедри макроекономіки та державного управління Малий Іван Йосипович ознайомив учасників конференції з інноваційним проектом магістерських програм, запропонованим кафедрою, та рекомендованими науками (дисциплінами), які пропонуються кафедрою для обов'язкового вивчення для бакалаврів та магістрів галузей знань "Економіка та підприємництво" та "Менеджмент".

Детальніше про програму інноваційного розвитку кафедри макроекономіки та державного управління.