Факультет економiки та управлiння

МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА "ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ"

Сучасне реформування економіки України вимагає від державних службовців набуття професійних компетенцій в сфері державного менеджменту, оволодіння ґрунтовними знаннями з методології аналізу трансмісійного впливу органів влади на економічну систему, а також цілісного розуміння механізмів державного регулювання економікою на різних його рівнях – того комплексу знань та компетенцій, які не можна набути інтуїтивно поза межами стін спеціалізованого вищого навчального закладу. Тому отримання кваліфікації магістра з державного управління економікою на сьогодні є нагальною потребою для тих, хто планує обіймати посади державних службовців.

 

Магістерська програма «Державне управління економікою» - це унікальна навчальна програма, яка забезпечує професійну підготовку висококваліфікованих фахівців для центральних та місцевих органів влади.

 

 

Навчання проводиться за державним замовленням та на контрактній основі

 

 

Магістерська програма передбачає сертифікацію за двома напрямками: «Макроекономічний аналіз та консалтинг» або «Управління міським господарством».

Багаторічний досвід науково-педагогічної діяльності колективу кафедри та його співпраця з органами вищого державного управління та місцевого самоврядування дозволили напрацювати практикоорієнтовану навчальну програму, яка забезпечує випускників необхідними професійними компетенціями. Навчання на магістерській програмі «Державне управління економікою» є вагомою конкурентною перевагою для тих, хто прагне стати провідним фахівцем в органах державного та муніципального управління, а також сприятиме успішній кар’єрі економіста та менеджера в будь-якій іншій сфері. Завдяки нашій магістерській програмі працюючі державні службовці зможуть значно підвищити рівень своєї кваліфікації та забезпечити собі майбутнє професійне зростання.

В рамках магістерської програми ви зможете застосувати набуті знання під час п’ятимісячної практики в органах державного та муніципального управління. Це є унікальною можливістю вивчити зсередини систему державного управління в країні, дізнатися про специфіку роботи державних органів, напрацювати зв’язки з державними службовцями та отримати перспективу працевлаштування. В подальшому такий досвід стане для вас корисним для досягнення професійного успіху у будь-якій сфері.

Після закінчення навчання на магістерській програмі видається диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», що засвідчує здобуття кваліфікації магістра з державного управління економікою.

Остання редакція: 03.07.17