Факультет економiки та управлiння

Верба Вероніка Анатоліївна

Кафедра: Кафедра стратегії бізнесу
Посада: професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 26 років
Біографія:

Професор Верба В.А. - доктор економічних наук, директор Інституту управлінського консультування КНЕУ, головний редактор збірника наукових праць «Стратегія економічного розвитку України» , вице-президент  Всеукраїнської асоціації консультантів з управління (СMС Ukraine), сертифікований консультант з управління (СМС) за програмою Голландської асоціації консультантів з управління всесвітньої організації ICMCI,  керівник магістерської програми “Менеджмент проектів і консалтинг”, керівник кафедральної секції наукових досліджень та методичної роботи за напрямом “Управлінське консультування розвитку підприємств”, координатор роботи кафедральної секції організації взаємодії з бізнес-структурами, громадськими організаціями, державними установами та освітніми закладами.

Верба В.А. - автор першої в Україні монографії, присвяченої проблематиці консалтингової діяльності «Управлінське консультування: концепція, організація, розвиток”.  Нею підготовлено 2  навчально-методичних комплекса для магістерських програм «Менеджмент проектів і консалтинг» та «Стратегічний менеджмент». Автор  понад 150 науково-методичних праць,  з яких 10 монографій (зокрема монографії «Стратегія підприємства: адаптація організацій до впливу світових суспільно-економічних процесів»,  «Стратегічне управління знаннями підприємства», «Стратегія підприємства: зміна парадигми та інноваційні рішення для бізнесу» (у співавторстві) та інші),  2  підручника («Проектній аналіз»,  «Мікроекономіка»  з грифом МОН України ( у співавторстві), 8 навчальних посібників з грифом МОН України «Управління розвитком компанії»,  «Проектний менеджмент: просто про складне», «Економічне управління підприємством», «Проектній аналіз: слайд курс», «Організація консалтингової діяльності» (у співавторстві) та інші), понад 70 наукових статей у фахових виданнях.

Під науковим керівництвом Верби В.А. підготовлено та захищено 5 кандидатських дисертацій за фахом “Економіка та управління підприємствами”.

Працює в КНЕУ з 1989 р.
Верба В.А. є автором і розробником  дисциплін  «Проектний аналіз», « Управлінське консультування», «Управління розвитком компанії», «Управління консалтинговим бізнесом», «Технології управлінського консультування», «Проектний менеджмент», «Економічне обґрунтування управлінських рішень», «Комплексний тренінг з менеджмент проектів і консалтингу», також викладає дисципліни  «Мікроекономіка», «Фахова науково-дослідна робота (науковий семінар, курсова робота)».

Верба В.А. була відзначена подякою Київською державною адміністрацією за досягнення визначних успіхів у науковій  роботі та високої майстерності у професійній діяльності, 2 подяки Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. Має почесне звання «Заслужений працівник КНЕУ імені Вадима Гетьмана».