Факультет економiки та управлiння

Відбулась Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма13 Вересня 2016р.

9-11 вересня 2016 року за ініціативи доцента кафедри політичної економії, засновника науково-популярного сайту "Освітні тренди" Володимира Сацика відбулася перша Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма (з програмою можна ознайомитись за посиланням).

Упродовж трьох днів учасники школи мали можливість познайомитись з сучасними підходами до підготовки наукових публікацій за стандартами західних фахових видань, прослухати гостьові лекції провідних фахівців у сфері якісних та кількісних методів досліджень, відпрацювати навички роботи зі студентською аудиторією за різними методами фасилітації.

Формат роботи Школи передбачав поєднання практико-орієнтованих майстер-класів та гостьових лекцій, які були презентовані авторитетними вченими, фахівцями та експертами, з індивідуальною та груповою роботою учасників. Серед них Анатолій Олексієнко - PhD в галузі вищої освіти, професор, Університет Гонконгу, Сергій Курбатов - доктор філософських наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу лідерства та інституційного розвитку Інституту вищої освіти НАПН України, Володимир Бахрушин - доктор фізико-математичних наук,  Головний експерт групи “Освіта” Реанімаційного пакету реформ та інші.

У роботі школи взяли активну участь викладачі кафедри Володимир Кириленко, Ірина Кулага, Олена Ткаченко, Євген Ніколаєв.

Дякуючи організаторам та тренерам школи В.І. Сацику та А.В. Келічавому, а також колегам-партнерамам з Інституту бізнес-освіти Ірині Кулазі та Олені Ткаченко, учасники школи отримали цінні знання про сучасні форми та методи наукових досліджень, мали можливість дискутувати та напрацьовувати нові ідеї щодо модернізації вітчизняної системи вищої освіти, отримали величезне задоволення від спілкування з професіоналами.