Студенти знайомляться із виробництвом23 Травня 2016р.

У процесі вивчення вибіркової дисципліни «Управління соціальною сферою» професор кафедри В.А. Студінський проводить заняття безпосередньо на об’єктах, які мають відповідне соціальне призначення або на виробничих підприємствах, продукція яких широко використовується у соціальній сфері. Так, у 2015/16 навчальному році студенти спеціальності «економічна теорія» (ІІ курс) зустрілися з представниками страхової компанії “Starlife”, ознайомилися з принципами організації діяльності та управління у Національній бібліотеці України імені В.Вернадського, Дитячо-юнацькій спортивній школі ФК «Динамо» (Київ), Київському першому трубному заводі, Українському радіо.

На фото: студенти на Київському першому трубному заводі, Українському радіо та ДЮСШ ФК «Динамо» (Київ).