За участі кафедри політичної економії організована конференція з вищої освіти09 Червня 2016р.

26-28 травня 2016 року у місті Чернівці, у стінах провідного українського вищого навчального закладу «Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича» відбулась конференція II міжнародна конференція «„Креативна деструкція“: інноваційні практики в академічних дослідженнях та викладанні».

Кафедра політичної економії виступила співорганізатором конференції. З боку кафедри в організації та проведенні конференції взяли участь доценти Володимир Сацик, Євген Ніколаєв, Арсен Келічавий. Володимир Сацик очолив оргкомітет і виступив модератором частини заходів конференції. Євген Ніколаєв виступив із доповіддю про поточні та перспективні зміни у системі підготовки наукових кадрів.

Детальний звіт про проведену конференцію див. за цим посиланням.