Колектив кафедри політичної економії від щирого серця вітає член-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора кафедри політичної економії Савчука Володимира Сафроновича15 Січня 2018р.

Широковідомий політеконом не тільки в Україні, а й за її межами, вчений-науковець. Завдяки Вашій роботі світ збагатився фундаментальними працями з економічної теорії, поповнився новою плеядою українських учених та фахівців-викладачів, а КНЕУ – кафедрою політичної економії – кузнею майбутніх кандидатів та докторів наук. Ви зробили значний особистий внесок у розвиток новітньої вітчизняної економічної науки та стали одним із її провідників у європейський простір.

Бажаємо Вам козацького здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, оптимізму, довголіття та невичерпної енергії. Нехай доля буде до Вас прихильною, а людяність та доброта завжди будуть головним життєвим кредо.