20 квітня - публічна лекція швецького експерта Л. Андерссон «Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки?»11 Квітня 2017р.

20 квітня відбудеться публічна лекція швецького експерта Л. Андерссон

«Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки?»

Корупція знаходиться в центрі таких проблем сьогоднішнього світу як: крайня бідність, безробіття, зміна клімату та тероризм. Це підриває довіру суспільства до уряду, підриває верховенство закону і породжує політичні та економічні протести, які, в свою чергу, підсилюють насильницький екстремізм. Чи можна захистити себе від зловживань владою та корупції? Складніше підкупити жінку, ніж чоловіка? Чи впливає корупція на прогрес у досягненні гендерної рівності? Чи може гендерне усвідомлення стати інструментом в боротьбі з корупцією?

Для обговорення всіх цих важливих питань запрошуємо на публічну лекцію «Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки - лекція про багатоликість корупції з гендерної точки зору», яку проведе шведський експерт Лена Андерссон.

Про лектора: «Боротьба з корупцією і зміцнення цілісності окремих людей, процесів і організацій — це її спеціалізація, це те, що близько до серця».

Лена Андерссон – природжений підприємець і агент змін. Вона родом зі Швеції. Працює генеральним директором в Balkans Analysis Group, має 20-річний професійний досвід роботи в сфері міжнародного розвитку, має досвід роботи в адміністрації фінансового управління та бізнесу. Займається дослідженнями сталого розвитку, гендерного балансу. Найбільшу увагу в своїх дослідженнях Лена приділяє розвитку інституційного потенціалу в галузях реформування сектора безпеки, які в свою чергу пов'язані з менеджментом, управлінням державними фінансами, бюджетуванням, внутрішнім контролем та антикорупційною роботою. Співпрацює з Університетом Ліннеусу, Бірзейтським Університетом в Палестині та Шведським національним коледжем оборони, а також є запрошеним лектором в Malmö University.

Дата: 20 квітня 2017.

Час: 15:00-18:00.

Місце проведення: Інститут бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, м. Київ, вул. Мельникова, 81, контактний телефон: 489-09-50 – кафедра політичної економії (10:00-16:00).

Мова заходу: англійська.

Організатори: кафедра політичної економії, Інститут бізнес-освіти КНЕУ, Швецький інститут, громадська організація «Поруч».

Запрошуються викладачі, аспіранти, студенти.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за цим посиланням.