Факультет економiки та управлiння

Осокіна Алла Вікторівна

Кафедра: Кафедра менеджменту
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 20 років
Біографія:

 

Успішно закінчила  Київський національний економічний університет Криворізький філіал у 1993 році по спеціальності "Економічне і соціальне планування". В цьому ж році вступила до аспірантури Київського  національого економічного університету, закінчивши навчання у 1996 році представленням дисертаційного дослідження на розгляд кафедри. У лютому 1997 року захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Механізм реалізації державної політики зайнятості на прикладі Дніпропетровського регіону».

Починаючи з серпня 1997 року почала працювати на кафедрі менеджменту на посаді асистента. У 2002 році отримала вчене звання доцента, продовживши викладацьку діяльність на даній посаді. 

Здійснювала співпрацю із провідними освітніми установами: Міжнародною академії фінансів та інвестицій при Торговій палаті України на програмах «Бізнес-адміністрування», Центрі післядипломної освіти при Киівському національному торгівельно-економічному університеті.

На сьогоднішній день, викладає бізнес-курсу «Операційний менеджмент» в Інституті бізнес-освіти при ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана». Є запрошеним викладачем бізнес-школи Міжнародний інститут бізнесу (МІБ), де працює на програмах МВА.

З 2000 року беру участь у консультаційних проектах для підприємств і клієнтів з різних галузей, у тому числі: фармацевтики, поліграфії, енергетики, банківського сектору.

Реалізовані спільні проекти у пивній галузі, автомобілебудівній та галузі транспортної логістики, які містять дослідження щодо специфіки побудови систем управління операційною діяльністю підприємств, підвищення операційної ефективності, формування інтегрованих систем управління.