11 квітня 2017 року відбулося засідання кафедри12 Квітня 2017р.

В рамках порядку денного на черговому засіданні кафедри було розглянуто питання методологічного семінару "Роль монетарної політики в сучасних умовах розвитку світової та вітчизняної господарської систем". З доповіддю виступила ст. викладач, к.е.н. К.В.Лопух.

Також на засіданні завідувач кафедри проф. С.В.Степаненко та викладачі привітали учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії, що відбулася в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова (5-7 квітня 2017 р.), Галету Павла за зайняте 4 місце (кафедра історії та теорії господарства, науковий керівник - д.е.н., проф. В.М.Фещенко) та Писаренка Максима за зайняте місце (кафедра політичної економії, науковий керівник д.е.н., проф. В.І.Кириленко) серед більш ніж 70 учасників!