Участь кафедри у проведенні І-го туру Олімпіади з економічної теорії24 Лютого 2015р.

24 лютого 2015 р. кафедра взяла активну участь у проведенні І-го туру Олімпіади з економічної теорії (спільно з кафедрою політичної економії обліково-економічних факультетів). На олімпіаду від кафедри було підготовлено 6 виступів студентів під керівництвом наступних викладачів: проф. Фещенко В.М., доц. Лавриненка В.М., доц. Воробйової Л.В., ст. викл. Лопух К.В. Викладачі Тимочко Н.О., Воробйова Л.В., Лопух К.В. взяли активну участь у роботі журі конкурсу.

Переможці олімпіади:

1 місце: Румянцев Олександр, V курс, спец. Економічна теорія (наук. керівник доц. Тищенко М.П.);

2 місце: Денєжкіна Олена, V курс, спец. Економічна теорія (наук. керівник проф. Студінський В.А.);

3 місце: Москаленко Михайло, V курс, спец. Економічна теорія (наук. керівник проф. Студінський В.А.), Баранов Сергій, ІVкурс, обліково-економічний факультет (наук. керівник доц. Воробйова Л.В.).

Студенти Румянцев Олександр і Денєжкіна Олена, які зайняли І-ше та ІІ-ге місця, рекомендовані до участі у другому турі олімпіади, який відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.