Круглий стіл «Фізико-економічні ідеї академіка В.І. Вернадського (1863-1945) і глобальна місія України»27 Березня 2015р.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ

НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ СЕРГІЯ ПОДОЛИНСЬКОГО

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у роботі круглого столу на тему:
«Фізико-економічні ідеї академіка В.І. Вернадського (1863-1945)
і глобальна місія України»

який відбудеться 16 квітня 2015 року о 1300 у приміщенні Національної академії статистики, обліку та аудиту, ауд. 23.

Організатор круглого столу
Національна академія статистики, обліку та аудиту,
кафедра фундаментальних економічних дисциплін

Коло проблем для обговорення учасниками наукової дискусії
на засіданні круглого столу:

1) С.А. Подолинський – попередник академіка В.І. Вернадського у застосуванні ідей енергетичної відмінності живого і неживого до вивчення економічних явищ.
2) Світоглядні засади фізико-економічних ідей академіка В.І. Вернадського.
3) Природничі ідеї академіка В.І. Вернадського та їх вплив на розвиток фізичної економії.
4) Фізико-економічне осмислення за В.І.Вернадським сучасних глобальних явищ у сфері господарювання.
5) Фізико-економічний контекст планетарної наукової думки академіка В.І.Вернадського.
6) Внесок С.А. Подолинського, В.І. Вернадського, М.Д. Руденка у становлення і розвиток української наукової школи фізичної економії.
7) Новаторський доробок В.І. Вернадського - мислителя як основа обґрунтування фундаментальних фізико-економічних теорій біо-, гео-, та ноосфери.
8) Інтелектуальне надбання В.І. Вернадського – натураліста і можливості творення прикладної економіки живого, неживого і розумного.
9) Наукова спадщина академіка В.І. Вернадського і перспективи розвитку фізико-економічної думки.
10) Фізико-економічні ідеї академіка В.І.Вернадського і планетарна економіка ХХІ століття.
11) Втілення фізико-економічних ідей академіка В.І. Вернадського і глобальна місія України ІІІ тисячоліття.

Адреса оргкомітету:
Кафедра фундаментальних економічних дисциплін Національної академії статистики, обліку та аудиту,
м. Київ, вул. Підгірна 1, каб. 604,
Тел.  (044) 486 42 20, (096) 239 54 84.
E-mail: leylasog@gmail.com