23 жовтня відбулося засідання кафедри історії та теорії господарства26 Жовтня 2017р.

О 13:15 в ауд. 312 відбулося засідання кафедри історії та теорії господарства, де було розглянуто низку поточних завдань та напрямків діяльності кафедри.

Також на цьому засіданні кафедри проф. В.М.Фещенко презентувала брошуру "Зберігаючи традиції, творимо майбутнє" до 15-річчя кафедри.

Довідково-публіцистичне видання висвітлює історію створення та основні напрями діяльності кафедри історії та теорії господарства Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана на сучасному етапі.

Видання містить інформацію про наукові здобутки колективу кафедри, навчально-методичну діяльність, міжнародні зв'язки, роботу з підготовки наукових кадрів тощо.

Буде корисним для науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться досягненнями в галузі історико-економічної науки.

Брошуру можна придбати, звернувшись на кафедру за тел. (044) 371-62-57 або e-mail: khistory@kneu.edu.ua.