24 квітня 2018 року відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»04 Червня 2018р.

Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької діяльності, оволодіння ними інноваційних технологій.

За результатами конкурсу, диплом ІІ ступеня отримала Кравченко Катерина Олександрівна з конкурсною роботою «Інноваційний розвиток у контексті моделі «потрійної спіралі». Науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Швиданенко Генефа Олександрівна.
Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших наукових звершень!