25-27 квітня 2018 року відбулась Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Економіка підприємства»05 Червня 2018р.

25-27 квітня 2018 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)».

Конкурсні завдання передбачали наявність у студентів знань у межах нормативних дисциплін циклу професійної підготовки спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства». Учасникам було запропоновано тести та завдання з дисциплін: «Економіка підприємства», «Потенціал і розвиток підприємства», «Стратегія підприємства», «Планування і контроль на підприємстві», «Проектний аналіз», «Економіка праці й соціально-трудові відносини», «Організація виробництва», «Обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків».

За результатами олімпіади, диплом ІІ ступеня отримала Георгієва Анна, а також грамоти за активну участь і результативність отримали Регент Світлана та Сєдова Вікторія!

Вітаємо дівчат та бажаємо подальших успіхів і перемог!