19 квітня 2018 року відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт»11 Травня 2018р.

За результатами конкурсу, дипломІступеня отримав  Лисенко Дмитро Віталійович з конкурсною роботою “Забезпечення кредитоспроможності автомобілебудівного підприємства” , науковий керівник – асистент кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана - Теплюк Марія Анатоліївна.

Диплом ІІІступеня отримала Лесків Ольга Мирославівна за конкурсну роботу “Ефективність використання маркетингового потенціалу автотранспортних підприємств” під науковим керівництвом доцента кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Кузьменко Олени Михайлівни.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і перемог!