5-6 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Економіка»17 Квітня 2018р.

5-6 квітня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Економіка» за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістр та спеціаліст.

Метою конкурсу був пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, стимулювання студентів до наукової роботи у вищих навчальних закладах.

За результатами конкурсу, диплом І ступеня отримав Башук Ігор Віталійович з дипломною магістерською роботою «Вдосконалення системи бізнес-процесів» (за матеріалами ПрАТ «КЦКБА»). Науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Швиданенко Генефа Олександрівна.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших наукових звершень!