27-29 березня 2018 року відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Нафтова та газова промисловість»12 Квітня 2018р.

В період з 27 по 30 березня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу було проведено IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Нафтова та газова промисловість».

Загалом у конференції-захисті своїх наукових робіт взяли участь 78 учасників з 21 ВНЗ України.

Компетентні комісії з оцінки робіт працювали в 5 номінаціях:

обладнання нафтогазової галузі;

енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості;

нафтогазова інженерія;

економіка та управління в нафтогазовому комплексі;

геологія, геофізика, екологія та геотуризм.

За результатами конкурсу диплом І ступеня отримав Рожко Олексій Михайлович з конкурсною роботою “Домінуючі бізнес-моделі сучасних нафтопереробних підприємств” під науковим керівництвом доцента кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Швидкої Оксани Полікарпівни.

грамоти за участь отримали:

Трофімов Ігор Анатолійович з конкурсною роботою “Дивідендна політика” (науковий керівник професор кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Рєпіна Інна Миколаївна)

Шапран Олександр Андрійович з конкурсною роботою “Забезпечення прибутковості підприємств нафтогазової і металургійної промисловості України” науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Сагайдак Михайло Петрович)

Вітаємо переможців та учасників і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!