29 березня 2018 року відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорона навколишнього середовища»12 Квітня 2018р.

9 березня 2018 року на базі м. Кременчук КрНУ ім. Михайла Остроградського відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорона навколишнього середовища»

Метою конкурсу було стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем сталого розвитку, економіки природокористування, впровадження конкретних пропозицій у сферу раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, виявлення нових дослідників-науковців.

На конкурс надійшло 86 наукових робіт 110 авторів з 38 вищих навчальних закладів України.

За результатами конкурсу диплом ІІІ ступеня отримав студент Вершицький Сергій Ігорович за конкурсну роботу “Забезпечення екологічної стійкості сучасних бізнес-структур”, під науковим керівництвом доцента кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Криворучкіної Олени Володимирівни.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і перемог!