27-28 березня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент природоохоронної діяльності»09 Квітня 2018р.

27-28 березня 2018 року на базі Одеського державного екологічного університету (м. Одеса) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент природоохоронної діяльності»

На ІІ тур Конкурсу надійшло  48  наукових робіт з 25 закладів вищої освіти України, з яких в результаті рецензування було відібрано 24 кращі наукові роботи,  автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції в Одеському державному екологічному університеті для  захисту наукових результатів. Учасники конкурсу представляли заклади вищої освіти різних міст України: Київ, Одеса, Львів, Рівно, Луцьк, Маріуполь, Суми, Полтава, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Хмельницький.

Тематика робіт була актуальною, цікавою та різноплановою, роботи виконані на досить високому професійному рівні та викликали жваве обговорення не лише серед членів конкурсної комісії, а й колег-конкурсантів, а представлені презентації вражали своєю насиченістю та якістю.

За результатами конкурсу, диплом ІІІ ступеня отримала студентка Приходько Анна Олександрівна з конкурсною роботою «Оцінювання вартості потенціалу підприємства КУП «Ековін», під науковим керівництвом професора кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Рєпіної Інни Миколаївни.

Грамоту за участь в конкурсі і цікаву роботу «Управління екологічною стійкістю ГЗК» отримав студент Вершицький Сергій Ігорович, під науковим керівництвом доцента кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Криворучкіної Олени Володимирівни.

Вітаємо переможців бажаємо їм подальших наукових звершень!