7 березня 2017 року відбулось виїзне учбове заняття зі студентами 5-го курсу на РЦ "Фоззі"07 Березня 2017р.

В рамках курсу "Адміністрування підприємницької діяльності" і тренінг-курсу "Бізнес-інжиніринг" студенти 5 курсу спеціальності Менеджмент підприємницької діяльності відвідали РЦ ФОЗЗІ в Київській області.

Куратори курсів Кужель В'ячеслав Миколайович і Смирнов Євген Валерійович в доступній і наочній формі намагалися довести студентам принципи оптимізації і документації існуючих бізнес-процесів компанії, а також студенти особисто побачили та познайомилися з організацією логістичного господарства для мережі одного з найпотужніших рітейлерів України.

Сподіваємось, що це не останні екскурсії на підприємства, для проведення виїзних практичних занять для наших студентів.