7 грудня 2017 року була проведена лекція «Рейдерство: причини появи, ознаки, наслідки, методи рейдерських захоплень»09 Грудня 2017р.

7 грудня  2017 року виконавчим  директором  Антирейдерського Союзу підприємців України Семидідьком Андрієм Андрійовичем  була проведена лекція  «Рейдерство: причини появи,ознаки,наслідки,методи рейдерських захоплень» по дисципліні «Підприємництво та бізнес-культура» для студентів 2 курсу факультету економіки та управління.

Лекція була цікавою та змістовною і проведена на високому рівні, доступно і зрозуміло. Основні питання , що розглядались на лекції, стосувались сучасним трендам  , які відбуваються в Україні. Лекція  була  проведена з елементами розгляду ключових прикладних питань на конкретних прикладах боротьби з рейдерством.

Студенти позитивно сприйняли лекцію та  обговорення вражень від проведеної лекції доводить, що подібні заходи мають перетворитися надобру традицію обміну досвідом та підвищення практичної наповненості лекційного матеріалу.

Кафедра економіки підприємств висловлює щиру подяку Семидідьку Андрію Андрійовичу за актуальну і своєчасну лекцію.   А також, доценту кафедри економіки підприємств Шергіної Л. А. – за ініціативність і організацію!