10.11.2017 року відбувся студентський круглий стіл: “Економіко-правове забезпечення стартапу: теорія та практика”12 Листопада 2017р.

10.11.2017 року кафедра економіки підприємств у співпраці з кафедрою правового регулювання економіки, секцією правового регулювання господарської діяльності, Управлінням експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, інформаційним порталом Business Law провели студентський круглий стіл "Економіко-правове забезпечення стартапу: теорія і практика".

Серед найбільш цікавих виступів учасників круглого столу, особливо можна виділити:

Тимофєєва Михайла Віталійовича ( «Стартап: Інтелектуалізація економічного розвитку в Україні. Формування економічних та правових регуляторів»). Науковий керівник - професор кафедри правового регулювання економіки - Мачуський Володимир Володимирович

Анісімова Імрана Мухамедовича («Потенціал та юридична природа стартапу як інноваційного інституту») – науковий керівник – доцент кафедри правового регулювання економіки - Сагайдак Юлія Вікторівна

Янківського Андрія Валентиновича («Чи можливий стартап без венчурного капіталу? Історія п’яти самих успішних компаній») – науковий керівник – професор кафедри економіки підприємств - Андрющенко Катерина Анатоліївна.

Сподіваємося, даний захід знайде своє продовження, як у форматі дискусій, так і успішно реалізованих проектів!