29 червня 2017 року відбувся успішний захист кандидатської дисертації Солов'янчик А. В.30 Червня 2017р.

29 червня 2017 року відбувся успішний захист кандидатської дисертації Солов'янчик Альони Володимирівни на тему “Стратегічне управління конкурентоспроможністю підприємств сфери послуг (за матеріалами підприємств ринку туристичних послуг України”. Спеціальність 08.00.04 – Економіки та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємств – Рєпіна Інна Миколаївна.

Колектив кафедри економіки підприємств щиро вітає

Альону Володимирівну та її наукового керівника – Інну Миколаївну із успішним захистом кандидатської дисертації та бажає подальших наукових досягнень!