23 травня 2017 року відбулась екскурсія студентів 4-5 курсів в бізнес-центр “Леонардо” в агенцію нерухомості “La Vida”25 Травня 2017р.

23 травня 2017 року відбулась екскурсія студентів кафедри економіки підприємств 4-5 курсів разом із викладачами кафедри - Ковтун В. П., Кузьменко О. М., Мельниковою О. А., Швидкою О. П. та Шергіною Л. А. в бізнес-центр “Леонардо” в агенцію нерухомості “La Vida”

Агенція нерухомості “La Vida” створено командою однодумців - професіоналів ринку нерухомості.  Агенція здійснює повний супровід угод з продажу та купівлі нерухомості в Києві або за кордоном.

Студенти познайомились із історією успіху агенції і специфікою роботи на ринку нерухомості, та мали можливість поспілкуватись безпосередньо із директором агенції та керівниками підрозділів.