19 квітня 2017 року була проведена лекція «Ефективність в XXI столітті або Як розвиватися людині задля власного майбутнього?»21 Квітня 2017р.

19 квітня  2017 року викладачем авторських фінансових курсів в Києво-Могилянській бізнес-школі, лектором Відкритого університету Майдану, Creative Management Camp, Impact Academy, Вільної школи економіки, експертом громадянської платформи “Нова країна”, розробником 3 навчальних онлайн-курсів на платформі Prometheus , засновником інтелектуального культурного Вільного простору Freud House Геращенком Олексієм Леонідовичем була проведена лекція «Ефективність в XXI столітті або Як розвиватися людині задля власного майбутнього?» по дисципліні «Основи підприємництва» для студентів 1 курсу факультету економіки та управління, дисципліні «Підприємництво та бізнес-культура» для студентів 2 курсуфакультету управління персоналом,соціології та психології, дисципліні «Організація операційної діяльності підприємства» для студентів 3 курсу  та студентів магістерської програми «Менеджмент підприємницької діяльності» факультету  економіки та управління .

Основні питання , що розглядались на лекції, стосувались успішності країн, компаній та людей; перспектив розвитку постіндустріальної економіки; мотивацій і компетенцій студентів для свого майбутнього саморозвитку і життя. Студенти позитивно сприйняли лекцію та  обговорення вражень від проведеної лекції доводить, що подібні заходи мають перетворитися на добру традицію обміну досвідом та підвищення практичної наповненості лекційного матеріалу.