6-7 квітня 2017 року відбувся фінал щорічного конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства»14 Квітня 2017р.

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр проводиться з метою підвищення якості дипломних робіт студентів, їх наукової та прикладної наповненості, активізації наукової та практичної роботи студентів під час підготовки дипломних робіт. Базою проведення конкурсу дипломних робіт – 2017 – традиційно виступив Харківський національний автомобільно-дорожнього університет.

Конкурсна комісія розглянула 86 дипломних робіт, що надійшли з 39 вищих навчальних закладів зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». За результатами, серед переможців, диплом І ступеня отримала Грищук Анна Володимирівна - науковий керівник  професор кафедри економіки підприємств – Рєпіна Інна Миколаївна.

Конкурсна комісія розглянула 43 дипломних робіт, що надійшли з 20 вищих навчальних закладів зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». За результатами, серед переможців, диплом ІІ ступеня отримала Щербина Катерина Петрівна  науковий керівник  доцент кафедри економіки підприємств – Бойченко Катерина Степанівна.

Грамоту у номінації «за застосування економіко-математичних методів» отримала Жданова Юлія Іванівна, науковий керівник  доцент кафедри економіки підприємств – Шевчук Наталія Валентинівна.

Грамоту у номінації «за значний ступінь наукової новизни» отримала Порхун Леся Анатоліївна науковий керівник  доцент кафедри економіки підприємств – Петренко Людмила Анатоліївна.

Чекаємо на ще одну грамоту.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників!