Вітаємо переможців за результатами інноваційної діяльності кафедр та науково-педагогічних працівників за показниками 2016 року09 Квітня 2017р.

За результатами оцінювання інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр Комісією університету з моніторингу  визначені 20 викладачів університету, що стали переможцями в розрізі посад: професори, доценти, старші викладачі, асистенти (викладачі) та 20 кафедр-переможців серед кафедр університету.

На підставі наказу від 27.03.2017 року №221 почесними грамотами за результатами інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників університету за показниками 2016 року нагороджені:

Рєпіна Інна Миколаївна, професор кафедри економіки підприємств;

Швиданенко Генефа Олександрівна, професор кафедри економіки підприємств;

Чухраєва Наталія Миколаївна, старший викладач кафедри економіки підприємств;

Данильченко Сергій Станіславович, старший викладач кафедри економіки підприємств;

Ковтун Віта Петрівна, асистент кафедри економіки підприємств;

Будяєв Максим Олександрович, асистент кафедри економіки підприємств.

Також, на підставі наказу від 27.03.2017 року №221 почесною грамотою за результатами інноваційної діяльності за показниками 2016 року нагороджена кафедра економіки підприємств, яка займає 3 місце в рейтингу. Вітаємо!