6 квітня відбувся фінал ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції»06 Квітня 2017р.

6 квітня відбувся фінал ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції" у Харківському державному університеті харчування та торгівлі.

Вітаємо Солощенко Лілію Сергіївну (магістерська програма "Бізнес-економіка"), яка презентувала свою наукову роботу "Управління конкурентоспроможністю бізнесу (ТОВ "Небесна криниця")” в секції 4: "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки і управління в підприємствах харчової промисловості, переробки сільськогосподарської продукції" (всі спеціальності економічного напряму підготовки) та отримала диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств - Рєпіна Інна Миколаївна.