31 березня 2017 року відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Економіка та управління підприємствами"04 Квітня 2017р.

За результатами конкурсу, наші студенти здобули:

Диплом І ступеня – Декрет Ірина – науковий керівник – професор кафедри економіки підприємств Швиданенко Г.О.

Диплом ІІ ступеня - Бондарчук Анюта – науковий керівник – доцент кафедри економіки підприємств – Кузьменко О. М.

Колектив кафедри економіки підприємств вітає переможниць та їх наукових керівників та бажає натхнення в наступних конкурсах.

Більше фото з конкурсу >>