29 березня 2017 року відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму "Економіка та управління в сфері торгівлі"01 Квітня 2017р.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму "Економіка та управління в сфері торгівлі" який проводив в Харківському державному університеті харчування та торгівлі" 29 березня 2017 року:
- Дегтярьову Крістіну (магістерська програма "Менеджмент підприємницької діяльності"). Диплом І ступеня – науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств – Рєпіна І.М.;
- Пастарнак Ірину (студентку 4 курсу спеціальності "Економіка підприємства"). Диплом ІІІ ступеня – науковий керівник - доцент кафедри економіки підприємств – Шергіна Л.А.