27-28 березня 2017 року відбувся Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт “Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища”28 Березня 2017р.

Метою конкурсу є стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем сталого розвитку, економіки природокористування, впровадження конкретних пропозицій у сферу раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, виявлення нових дослідників-науковців.

диплом ІІІ ступеня отримали студенти ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" – Сєдова А.А. і Кравченко К.О. - науковий керівник професор кафедри економіки підприємств – Швиданенко Генефа Олександрівна.

Вітаємо переможців!