18 квітня 2018 року відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science»02 Травня 2018р.

18 квітня 2018 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science»

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Засновником Конкурсу є Одеська національна академія харчових технологій Міністерства освіти і науки України. Співорганізаторами Конкурсу є:

- Білоруський державний економічний університет (Білорусь);

- Гомельський державний технічний університет ім. П.Й. Сухого (Білорусь);

- Русенський університет «Ангел канчев» (Болгарія);

- Університет харчових технологій (Болгарія);

- Алматинський технологічний університет (Казахстан);

- Технологічний інститут Нінбо Чжэцзянського університету (Китай);

- Технічний університет Молдови (Молдова);

- Інститут сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща);

- Новосадський університет (Сербія).

Основні напрямки конкурсу:

– харчова наука і технологія (безпека та якість продуктів харчування, нові технології для харчової промисловості, гастрономія і національна кухня);

– економіка і управління;

– автоматизація;

– ІТ технології та кібербезпека;

– відновлювані джерела енергії та охорона навколишнього середовища;

– холодильні машини і установки.

За результатами конкурсу диплом ІІІ ступеня отримали студентки Зінченко Вікторія Вікторівна та Ярошенко Олександра Олександрівна з конкурсною роботою «Potential of the auto business: the analysis of the efficiency of use». Науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Рєпіна Інна Миколаївна.

Грамоти за участь в конкурсі отримали Дар’я Калашник та Євген Гребеньков.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших наукових звершень!