27 квітня 2018 року для студентів було проведено екскурсії в гіпермаркети Ашан28 Квітня 2018р.

27 квітня 2018 року доценти кафедри економіки підприємств - Кузьменко О.М., Литюга Ю.В., Мельникова О.А. в рамках виробничої практики для студентів 4 курсу провели екскурсії в гіпермаркети Ашан.

Студенти відвідали гіпермаркети Ашан Біличі і Ашан Кільцева.

Головна мета Ашан в Україні - відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи при цьому перевагу співпраці з українськими виробниками та постачальниками, сприяючи створенню робочих місць. На сьогодні компанія Ашан Україна надала робочі місця понад 3 800 співробітникам, які пройшли попереднє навчання згідно з методиками та цінностями компанії.

Мережа магазинів Ашан присутня в 16 країнах, серед яких країни ЄС, Росія, Китай, Тайвань, Сенегал. Вона представлена 3 різними напрямками - гіпермаркети, супермаркети та електронна комерція.
Під час екскурсії студентів ознайомили з історію розвитку Ашан та загальною стратегією Ашан в Україні, принципами організації бізнесу та з технологічними процесами виробництва свіжої випічки в гіпермаркетах.