23-27 квітня 2018 року було проведено творчі заняття з дисципліни «Підприємництво»27 Квітня 2018р.

23-27 квітня 2018 року у рамках декади студентської науки "НАУКОВІ БАРВИ - 2018" доцент кафедри економіки підприємств - Мельникова О.А. провела творчі практичні заняття з дисципліни «Підприємництво».

Підчас занять, студенти повинні були представити свою бізнес-ідею у вигляді дерева, де корені – це ресурси, які необхідні для реалізації підприємницької ідеї, ствол – стратегія, а крона - результати діяльності підприємства.

Під час реалізації завдання студенти аналізували внутрішнє і зовнішнє середовище підприємства, розглядали можливості і загрози для розвитку бізнесу. Творчій підхід та креативність дозволили студентам впоратися із поставленим завданням та отримати позитивні результати та гарний настрій.