18 грудня 2017 року відбулась екскурсія на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас25 Грудня 2017р.

18 грудня 2017 року відбулась екскурсія викладачів кафедри економіка підприємств на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас. Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі.

Сьогодні ялинкові прикраси фабрики відомі не тільки в Україні, а й прикрашають новорічні ялинки в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Литві, Латвії, США, Грузії.

За останні 5 років на фабриці було розроблено понад 800 нових дизайнів куль і фірмових іграшок.

Фабрика має власні музеї, особливо цікавим серед представлених експозицій - є унікальна колекція «Санта Ермітаж» - ексклюзивна серія репродукцій кращих світових художників на скляних ялинкових кулях.