У вересні-жовтні 2017 р., команда викладачів кафедри економіки підприємств прийняла участь в національному кейс-чемпионаті від CASERS і здобула перемогу27 Жовтня 2017р.

Викладачі кафедри економіки підприємств – проф. Андрющенко К.А., доц. Мельникова О.А. та доц. Кузьменко О.М. прийняли участь в національному кейс-чемпіонаті від CASERS. Вони взяли участь в розробці кейсу від страхової компанії «PZU – Україна. Страхування життя» - Впровадження електронного архіву в роботу компанії. Представниками компанії були: Лебединьска І.- директор управління обслуговування продажів, Наумова М. - директор операційного управління, Кушніренко В. - HR-директор, Мацун Ю. - начальник відділу обслуговування договорів страхування операційного управління, Найчук К. - провідний спеціаліст управління розвитку роздрібних продажів.

Команда викладачів кафедри пройшла у фінал і була запрошена в головний офіс компанії – для презентації розробленого проекту. У фіналі, команда виборола перше місце і отримала подарунки від компанії і відповідні сертифікати. Це був цікавий досвід! Дякуємо організаторам!